Osobní //

Osobní

Osobní focení – informace a ceny

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ, RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ

Toto fotografování doporučuji pro focení rodin s dětmi ve věku do cca 6 let. Celé fotografování probíhá pouze na bílém fotografickém pozadí. Oblečení je možné si převléknout, ale pozadí i světlo zůstává celou dobu focení stejné. V případě, že máte zájem o portrétní fotografování připravené pro Vás namíru, navštivte můj druhý web věnovaný právě portrétnímu fotografování „www.chocopho­to.cz:https://www.chocophoto.cz/cs/“.

Na rodinné focení doporučuji oblečení bez výrazných nápisů a vzorů. Důležité je oblečení jednotlivých členů rodiny sladit stylem i barvou. Většinou fotíme na boso. Během focení se můžete převléknout a změnit styl. Dětem vezměte oblečení vícero. Není to však podmínka, krásné fotografie vznikají i, jsou-li děti pouze v kalhotech nebo v plence.

Snažím se, aby focení probíhalo formou hry, aby se děti bavily, byly veselé a neodcházely domu vyčerpané. Za nejnáročnější, ale zároveň asi jedno z nejkrásnějších, považuji fotografování ročních dětí. Nedají se ještě ničím „uplatit“, ale už bývají dost rychlé na to, aby utíkaly na místa, která jim zrovna přijdou zajímavější. Počítejte, že se během focení možná trochu zapotíte :-)

Ceny a termíny fotografování na dotaz.

DĚTSKÁ UMĚLECKÁ PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE

Emotivní a nadčasové portréty dětí ve věku přibližně 4–14 let. Více informací o portrétním fotografování dětí na stránkách „www.chocopho­to.cz:https://www.chocophoto.cz/cs/

FOTOGRAFOVÁNÍ MIMINEK 0–14 MĚSÍCŮ – SLEDUJTE JAK ROSTU!

Zachyťme společně nejrychlejší období vývoje vašeho miminka. Tak velké pokroky ve vývoji, jako dítě uskuteční během svého prvního roku života, se již nikdy nebudou opakovat. Zachovejte si na ně vzpomínky prostřednictvím fotografického balíčku SLEDUJTE JAK ROSTU!

Fotíme u mne ve studiu během prvních 12 až 14 měsíců života miminka. Po prvním fotografování vás seznámím s plánem postupu focení a předběžně domluvíme, kdy bude další fotografování probíhat. Jedna fotografická schůzka trvá přibližně 30 minut. V ceně schůzky jsou 4 profesionálně upravené fotografie v elektronické podobě. Jedna z těchto fotografií je vždy v jednotném, na začátku zvoleném stylu. Během zhruba 14 měsíců se na fotografování sejdeme celkem 6×. Po skončení celého období pro vás sestavím z fotografií v jednotném stylu jednu společnou, názorným a originálním způsobem zachycující růst a vývoj vašeho dítěte. Zároveň je možné dokoupit kvalitní a originální fotoknihu se všemi pořízenými fotografiemi, kterou pro vás zdarma sestavím. Ukázková fotokniha je k nahlédnutí u mne ve studiu. Toto fotografování je vhodné i jako dárek k narození miminka, možnost vystavení dárkového poukazu.

Ceník forotografování „SLEDUJTE JAK ROSTU!“ zašlu případným zájemcům na vyžádání.