Svatební //

Svatební

SVATBY – INFORMACE A CENY PRO ROK 2018

Svatební den je jedním z těch dnů v životě, na který se nezapomíná. Plně si uvědomuji, jak důležitý tento den pro vás je. Pokud si pro jeho fotografování vyberete právě mne, budu velice poctěna. Udělám vše pro to, abych nepromeškala jediný důležitý okamžik vaší svatby, abych byla nenápadná jako myška, a přitom odvedla všechnu práci, která se od fotografa na svatbě očekává. Budu nenápadným a vždy připraveným pozorovatelem tak, abych vás zachytila v celé vaší kráse, a aby při pohledu na vaše svatební fotografie bylo každému jasné, jak silné pouto mezi vámi je.

Nabízím různé svatební varianty. Osobně doporučuji varianty delší, kdy fotografie zachytí většinu vašeho svatebního dne a poté ho jako příběh vyprávějí, všechno to napětí během příprav, dojetí během svatebního obřadu, radost a euforii po skončení všech formalit. Kromě fotografií v elektronické podobě jsou součástí balíčků i fotografie papírové (v počtu podle zvoleného svatebního balíčku). Součástí některých balíčků je i videoprezentace z vybraných svatebních fotografií. A dále nabízím i tvorbu kvalitních svatebních fotoknih a služby asistenta a druhého fotografa.

O víkendech a a státních svátcích během svatební sezóny (duben – říjen) přijímám objednávky na svatební fotografování minimálně v délce 5 hodin a delší. V období listopad až březen, nebo celoročně v pracovní dny lze objednat i varianty kratší. Rezervace Vašeho termínu je závazná až po podpisu smlouvy o svatebním fotografování a uhrazení rezervačního poplatku. Obě strany tím získávají jistotu, že k zakázce budou přistupovat se vší vážností, a že cokoliv bude dohodnuto, bude také splněno. Velice ráda zodpovím všechny Vaše dotazy týkající se obsahu smlouvy.