Osobní //

Osobní

Osobní focení – informace a ceny

ZÁŽITEK LUXUSNÍHO PORTRÉTNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

Posaďte se, uvolněte se a nechte se hýčkat. Během Vašeho fotografování o Vás budeme pečovat a vytvoříme několik různých fotografických stylů podle Vašeho přání. Málokdo je od přírody sám od sebe fotogenický. Je to ale věc, která se dá naučit. Jednotlivými pózami Vás provedeme krok za krokem a vytvoříme zážitek, na který budete rádi vzpomínat. Navíc získáte krásné fotografie, které si budete rádi prohlížet po celý Váš život, a které se stanou součástí Vašeho rodinného bohatství..

Více o samotném fotografování a o fotografce se dozvíte na stránkách https://www.portretygabriela.cz/

JAK BUDE PROBÍHAT VAŠE FOTOGRAFOVÁNÍ

  • Plánovací konzultace

Díky tomu připravíme fotografování každému na míru a vytvoříme fotografie, jaké jste si vždycky přáli.

  • Služby profesionální vizážistky

Můžete si být jisti, že budete vypadat nádherně. Vizážistka navíc zůstává a pečuje o Vás po celou dobu focení.

  • Studiový šatník

Během focení můžete využít šaty ze studiového šatníku. Vzhledem k velkému množství různých velikostí a stylů nemůžeme zaručit, že budeme mít vhodné šaty pro každého. Šatník průběžně doplňujeme.

  • Vlastní fotografické studio v Plzni

Fotografování probíhá v plně vybaveném fotostudiu. Nemusíte si tedy dělat hlavu s výběrem lokace pro Vaše fotografování.

  • Odborně vedené fotografování

Fotografka Vás pózami provede krok za krokem. Nemusíte se tedy starat o to, jaké pózy budou vypadat dobře. A nemusíte strávit hodiny trénováním doma před zrcadlem.

  • Několik fotografických stylů

Během fotografování vystřídáme několik různých fotografických stylů. Díky tomu budou výsledné fotografie variabilní a vy budete mít z čeho vybírat.

  • Odborná retuš a úprava fotografií

Používané retušovací techniky a metody pro úpravu fotografií odpovídají postupům používaným nejlepšími světovými profesionály v tomto oboru. Díky tomu je možné dosáhnout vynikajících výsledků, ale zároveň zachovat přirozený vzhled fotografované o­soby.

  • Osobní výběr fotografií

Fotografie se vybíráte z již upravených a vytištěných fotografií během osobní schůzky. Vidíte konečný produkt a díky tomu máte záruku, že si vyberete pouze to, co se Vám opravdu líbí. Není stanovena žádná minimální hodnota objednávky.